Mystic Diva 5/3 Frontzip 2019 Dames Wetsuit
Stijlvol warm vrouwen wetsuit
Wie zegt dat wetsuits niet mooi zijn heeft het nieuwe 2019 Mystic Diva wetsuit nog niet gezien. De 2019 Mystic Diva is misschien wel het meest stijlvolle westuit ooit gemaakt. Naast dat de nieuwe Diva erg mooi is heeft Mystic zeker niet ingeleverd op de technologie die in het wetsuit verwerkt is, en daarom is de Diva ook lekker warm en super flexibel.
De Mystic Diva 2019 is gemaakt van 100% M-Flex 2.0 neopreen dat garant staat voor een wetsuit dat aanvoelt als een tweede huid. De naden van de Diva zijn gelijmd en blind gestikt. Aan de binnenkant zijn de naden afgetaped met een waterproof flexibele tape die er voor zorgt dat er maar weinig water het wetsuit binnen kan komen. Hierdoor blijf je extra lang lekker warm. Het borstpaneel en rugpaneel zijn gemaakt van mesh neopreen. Mesh neopreen is neopreen met een hele hoge dichtheid waardoor je extra goed beschermd bent tegen de koude wind chill. Daarnaast is in de 2019 Mystic Diva een "Polar Lining" verwerkt dat een zacht laag je is dat je lichaamswarmte lang vast houdt zodat je minder snel afkoelt. Warm ga je het dus wel krijgen in de nieuwe Mystic Diva 2019.
Bij de enkels van de Diva is het unieke Aquaflush systeem van Mystic verwerkt. Aquaflush zorgt er voor dat water dat tijdens het kiten bij je kuiten naar binnen komt weer uit je wetsuit kan stromen zodat je niet een enorme waterophoping bij je kuiten krijgt. Daarnaast is er een handig bevestigingssysteem gemaakt waarmee je klitteband om je enkels kan doen om deze helemaal af te sluiten van water. Al met al is de Diva een te gek wetsuit van Mystic met alle technologische features die je wilt hebben om warm te blijven en ziet er daarnaast ook nog eens heel stijlvol uit.
Specificaties
100% M-Flex neopreen
Frontzip
Getapete naden aan de binnekant
Aquaflush
Glide skin nek
Aquabarrier
Mesh neopreen rug en borst paneel
Stevige knie stukken
Inclusief klitteband enkel straps
![]()