Kitemana Kiteboard Vinnen Set
Hoogwaardige twintip vinnen
De Kiteboard vinnen van Kitemana zijn volledig van glasvezel G10 en dus van de aller hoogste kwaliteit. De vinnen zijn beschikbaar in drie verschillende maten 40mm, 45mm en 50mm. De lengte van je vin is afhankelijk van wat voor soort board je hebt en waar je persoonlijke voorkeur naar uit gaat. De korte vin van 40mm is vaak standaard op freestyle / wakestyle kiteboards of boards met diepe channels. De 50mm vin is de standaard maat op de meeste kiteboards, zo zijn bijna alle freeride boards voorzien van deze maat.
Heb je nu standaard 50mm vinnen en wil je je board wat speelser maken kan je kiezen voor een kleinere vin. Een kleinere vin zorgt voor minder grip en bij sommige boards is het dan iets lastiger hoogte te lopen. Om dit uit te proberen krijg je je tweede set vinnen met 20% korting zo kan je dus zelf testen en kijken wat je het lekkerst vindt, dit kan natuurlijk ook heel afhankelijk zijn van de omstandigheden waar je kite!
De vinnen worden geleverd compleet met M6 roestvrijstalen schroeven. Deze vinnen passen op ieder gangbaar kiteboard met uitzondering van F-One kiteboards na 2013. Deze Kitemana vinnen zijn ook
per stuk verkrijgbaar.
Stevige vinnen, zeer goede prijs kwaliteit verhouding!