Sol Curv 11 2020 ION Trapeze
De flexibele trapeze die niet omhoog schuift
De Sol Curv 11 2020 trapeze van ION is gemaakt van de revolutionare Curv materiaal. Dit materiaal staat erom bekend dat het extreem licht is en een lange levensduur heeft. De trapeze heeft een flex index van 11 uit de 20 en is daardoor een medium stijf tot stijfe trapeze.
De trapeze heeft zoals alle Curv modelen van ION een 3D voorgevormde spine, waardoor de druk gelijk verdeeld wordt. Dankzij de lage outline en de flexibele zijkanten heb je veel bewegingsvrijheid. Door de downforce kan de trapeze makkelijk draaien, maar schuift hij niet omhoog. Aan de achterkant van de trapeze zit aan de handle pass leash een roestvrije stalen ring waar je de safety leash aanvast kan maken.
De Sol Curv 11 trapeze is verkrijgbaar in vier verschillende maten: XS, S, M en L. Bij elke trapeze zit een C-bar 2.0 en een kite mes multitool 2.0 inbegrepen.
Specificaties
Heup trapeze
Gemaakt van Curv materiaal
Licht gewicht
Flex index van 11 uit de 20
Lage outline
Veel bewegingsvrijheid
Verkrijgbaar in vier verschillende maten
Harness Size Indicator ION Women
Size US |
Waist in cm |
XS |
60 - 68 |
S |
66 - 73 |
M |
71 - 78 |
L |
76 - 83 |
Note: not all harnesses are available in all sizes. The sizechart is an indication, sizes may vary due to personal preferences
Kitemana Garanties
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis!*
Gratis bezorging vanaf 49.90
Gratis kado bij je bestelling